Blogy http://blog.sector.sk Blogy pre každého sk Sector (c)2015 saver@sector.sk Tue, 3 Apr 2018 19:04:59 -0100 Animeshow 2018 /blogclanok/12993/animeshow-2018.htm Tue, 6 Mar 2018 15:24:02 -0100 LARP Ako vyhrať LARP /blogclanok/12991/ako-vyhrat-larp.htm Zopár tipov a trikov ako spraviť niečo čo sa nedá, alebo sa to aspoň nedá tak, ako by väčšina hráčov čakala :) Fri, 2 Mar 2018 09:30:38 -0100 Recenzia na hru RIME /blogclanok/12989/recenzia-na-hru-rime.htm moja prvá recenzia na PS4 Thu, 1 Mar 2018 23:48:47 -0100 IoT Ovládanie 16x relé - Multiuser web aplikácia + Arduino, Ethernet shield /blogclanok/12987/ovladanie-16x-rele-multiuser-web-aplikacia-arduino-ethernet-shield.htm Ovládanie 16x relé prostredníctvom mikrokontroléra Arduino v multiuser aplikácii, kde si každý z používateľov spravuje svoje relé. Používatelia si navzájom svoje výstupy nevidia a ani ich nastavenie. Wed, 28 Feb 2018 06:07:51 -0100 #allforjan Death of real Superman - Jan Kuciak allforjan /blogclanok/12985/death-of-real-superman-jan-kuciak-allforjan.htm Ján Kuciak a jeho odkaz / Jan Kuciak and his heritage #jankuciak Tue, 27 Feb 2018 21:11:31 -0100 Night is calling: komiks Nightcall /blogclanok/12983/night-is-calling-komiks-nightcall.htm Komiks Nightcall Mon, 26 Feb 2018 21:03:11 -0100 poézia Cesta blázna /blogclanok/12982/cesta-blazna.htm ... Tue, 16 Jan 2018 23:21:24 -0100 IoT Ovládanie hlasom - Arduino + Ethernet shield /blogclanok/12970/ovladanie-hlasom-arduino-ethernet-shield.htm Ovládanie hlasom pre mikrokontróler Arduino s Ethernet shieldom pre pripojenie a parsovanie dát Tue, 16 Jan 2018 22:55:41 -0100 Arduino Ovládanie relé z internetu /blogclanok/12968/ovladanie-rele-z-internetu.htm Ovládanie relé z internetu odkiaľkoľvek pomocou web prehliadača. Webclient mód pre Arduino Ehternet shield. Tue, 16 Jan 2018 22:15:28 -0100 IoT Inteligentné vykurovanie - NodeMCU v3 Lolin /blogclanok/12966/inteligentne-vykurovanie-nodemcu-v3-lolin.htm Inteligentné vykurovanie s výojovom doskou NodeMCU Sun, 14 Jan 2018 20:48:56 -0100 4everLoserGamers SK /blogclanok/12965/4everlosergamers-sk.htm Mon, 8 Jan 2018 19:35:31 -0100 Poznajme sami seba, svoj pôvod a svoju cestu! /blogclanok/12964/poznajme-sami-seba-svoj-povod-a-svoju-cestu.htm Duch človeka je iskra nesmrteľnosti, ktorá sa skrýva v každom z nás. Ale pozor! Táto iskra je iba potenciálom nesmrteľnosti! Iba možnosťou jej rozvinutia, čo znamená, že ak v sebe tento potenciál plne neaktivujeme a nezrealizujeme, zahrabeme to najdrahocennejšie, čo máme. Premrháme totiž svoju šancu na dosiahnutie nesmrteľnosti ducha tým, že svoj život premárnime honbou za vecami druhoradými a podružnými. Za vecami hmotnými. Sun, 31 Dec 2017 20:21:35 -0100 poézia Spolu cestou /blogclanok/12961/spolu-cestou.htm ... Fri, 22 Dec 2017 16:15:47 -0100 Animéééééé /blogclanok/12960/animeeeeee.htm Vždy keď sledujem anime tak moja myseľ sa okamžite prenesie do deja a stratím pojem o čase, strostiach všedných dní a o realite. Wed, 29 Nov 2017 21:41:35 -0100 emulátory PlayStation 1 emulátor / ePSXe /blogclanok/12959/playstation-1-emulator-epsxe.htm Sun, 19 Nov 2017 19:33:43 -0100 VIECC 2017 / Vienna Comic Con 2017 /blogclanok/12956/viecc-2017-vienna-comic-con-2017.htm Fri, 10 Nov 2017 21:16:48 -0100 IoT Inteligentný dom - NodeMCU /blogclanok/12953/inteligentny-dom-nodemcu.htm Opis projektu inteligentného domu realizovaného cez sériu NodeMCU v3 dosiek Thu, 9 Nov 2017 20:41:21 -0100 Reviews Amazing Motospeed V30 RGB Gaming Mouse /blogclanok/12949/amazing-motospeed-v30-rgb-gaming-mouse.htm Recenzia v ENG jazyku na túto super budget myšku od zn. MOTOSPEED. Wed, 8 Nov 2017 21:54:23 -0100 Reviews Amazing Motospeed CK98 RGB Gaming Mechanical Keyboard /blogclanok/12946/amazing-motospeed-ck98-rgb-gaming-mechanical-keyboard.htm Recenzia v ENG jazyku na skvelú klávesnicu od zn. MOTOSPEED. Mon, 16 Oct 2017 19:54:51 -0100 4everLoserGamers - Resident Evil Real Action 2017 /blogclanok/12945/4everlosergamers-resident-evil-real-action-2017.htm Thu, 12 Oct 2017 18:09:42 -0100 poézia Čierna vojna /blogclanok/12943/cierna-vojna.htm ... Fri, 6 Oct 2017 11:42:58 -0100 Skola, manzelstvo a konicek /blogclanok/12942/skola-manzelstvo-a-konicek.htm Tue, 26 Sep 2017 13:22:21 -0100 4everLoserGamers - Comics salón / IstroCon 2017 video /blogclanok/12939/4everlosergamers-comics-salon-istrocon-2017-video.htm Sat, 23 Sep 2017 12:10:03 -0100 GAME ON PRAHA 2017 /blogclanok/12938/game-on-praha-2017.htm GAME ON PRAHA 2017-najvacsia vystava o historii videohier:) Wed, 20 Sep 2017 20:07:33 -0100 Comics salón / IstroCon 2017 /blogclanok/12937/comics-salon-istrocon-2017.htm Thu, 14 Sep 2017 12:47:35 -0100 4everLoserGamers /blogclanok/12935/4everlosergamers.htm Fri, 8 Sep 2017 01:28:40 -0100 Arduino Hasičská časomiera útoku cez Arduino + LCD displej /blogclanok/12933/hasicska-casomiera-utoku-cez-arduino-lcd-displej.htm V dnešnom článku predstavím hasičskú časomieru, ktorej srdce je mikrokontróler Arduino Mega Sun, 3 Sep 2017 11:30:49 -0100 WebGL Webaplikácia na používateľský hardvér /blogclanok/12932/webaplikacia-na-pouzivatelsky-hardver.htm Pohľad na Webaplikáciu, ktorá umožňuje prostredníctvom WebGL a Javascriptu zistiť o používateľskom počítači zaujímavé informácie. Sat, 2 Sep 2017 23:11:48 -0100 IoT NodeMCU ovládané hlasom /blogclanok/12931/nodemcu-ovladane-hlasom.htm Pohľad na NodeMCU ovládané hlasom. Článok hovorí o spôsobe, ako sa hlas prenáša, ako sa konvertuje a ako si túto informáciu NodeMCU zistí. Fri, 1 Sep 2017 14:29:16 -0100 4everLoserGamers sk /blogclanok/12928/4everlosergamers-sk.htm